Vaisių ir daržovių kokteilio receptas.

14463228_1186891781334044_2049243098111326848_nVaisių ir daržovių kokteiliai tinka ne tik pusryčiams, bet ir lengvai vakarienei. Išbandykite!Jums reikės kivi vaisiaus, vieno obuolio, saujos špinatų ir 1 agurko. Visus ingridientus suplakite plaktuvu. Jei norite, galite pagardinti linų sėmenimis arba šaukštu kviečių gemalų.
Keisti mitybos įpročius, kaip ir pradėti sportuoti, reikia pamažu. Drastiški veiksmai organizmui gali sukelti šoką, todėl vietoje rezultatų gali tekti gydyti pasekmes.Ką vertėtų valgyti prieš bėgimo treniruotę? Likus valandai iki treniruotės pasistiprinkite, tam puikiai tiks angliavandenių turintis maistas – košė, švieži vaisiai. Tinka ir vaisių kokteiliai arba daržovių salotos. Prieš bėgimą reikėtų vengti mėsos, žuvies, riešutų, nes tai sunkiai virškinamas maistas, todėl bėgimo metu galite jausti sunkumą bei energijos trūkumą.Planuojate treniruotę? Planuokite ir pusryčius.
Jei tarp pusryčių ir bėgimo planuojamas apie dviejų valandų tarpas, atsigerkite kokteilio su avižomis, kuris neapkraus organizmo, padės aprūpinti jį reikiamomis maistinėmis medžiagomis bei suteiks energijos treniruotės metu.
Jums reikės:
1 banano
Šaukšto avižinių dribsnių
Saujos braškių arba aviečių
Kelių špinatų lapų
Pusės stiklinės vandens
Viską sudėkite į kokteilių plaktuvą ir suplakite. Gerkite iš karto, o bėkite po dviejų valandų.
Po bėgimo (ir ne tik) norisi ko nors saldaus? Pasigaminkite naminių saldainių, kurie tikrai patenkins atsiradusį saldumynų poreikį.Jums reikės:
100 g virtų bolivinių balandų (kvinojos) kruopų
kelių mirkytų datulių be kauliuko
šaukšto medaus
saujos riešutų
kokosų drožlių
Virtas kruopas nusausinkite – vandens turėtų nelikti. Sudėkite į plakiklį, suberkite riešutus, sudėkite medų, datules ir viską sutrinkite. Iš gautos masės formuokite rutuliukus ir juos apvoliokite kokoso drožlėse. Palikite kelias valandas šaldytuve ir viskas – galite mėgautis