Prasta savijauta, nuotaikų svyravimai, nemiga – visa tai ir dar daugybė kitų liguistų būsenų rodo hormoninės sistemos sutrikimus.

Prasta savijauta, nuotaikų svyravimai, nemiga – visa tai ir dar daugybė kitų liguistų būsenų rodo hormoninės sistemos sutrikimus. Kaip harmonizuoti hormonų pusiausvyrą?Kad mūsų kūnas tinkamai funkcionuotų, pirmiausia tinkamai turėtų funkcionuoti kiekvienas organas, nes viskas organizme tarpusavyje yra susiję. Pastebėta, kad hormoninė sistema yra viena svarbiausių, nes jos sutrikimai lemia daugybę ligų.
Hormonai gali išsibalansuoti dėl daugybės veiksnių, pavyzdžiui netinkamos mitybos, streso, pervargimo. Pusiausvyrai atkurti alternatyviojoje medicinoje naudojamos žolelės, akupunktūra, gydomieji akmenys. Taikomas gydymas, kuris veikia visą organizmą, o ne tam tikrą simptomą ar būklę, nes jei serga vienas organas, vadinasi, kenčia visas organizmas.Tai kaip sau pagelbėti?Pabandykite: Palaikyti normalią žarnyno mikroflorą.Gerinant virškinimo ir šalinimo sistemų veiklą reguliuojama ir hormonų veikla. Žarnyno švara – geros sveikatos, savijautos ir grožio pagrindas.Vengti produktų, kurie gali sukelti uždegimines reakcijas ir alergiją: cukraus, perdirbtų maisto produktų, greito maisto, glitimo.2 savaites nevartoti grūdinių kultūrų, saldžių vaisių ir ankštinių daržovių.Jei per daug vartojate šių maisto poduktų, gali atsirasti medžiagų apykaitos sutrikimų.Sumažinti stimuliatorių: stiprios arbatos, kavos, energetinių gėrimų, gazuotų gaiviųjų gėrimų bei šokolado. Šie produktai sukelia miego sutrikimus. Išmokti atsipalaiduoti, atitrūkti nuo kasdienybės.Miegoti ilgiau ir kokybiškiau. Miego trūkumas silpnina imuninę sistemą, išderina organizmą.Piešinyje puikiai pavaizduota kokie hormonai dominuoja esant tam tikroms emocijoms.