Ieškote vaistų nuo visų ligų be šalutinio poveikio?

taskinis masazas „Czin- lo“ taškinis pėdų masažas.
Ieškote vaistų nuo visų ligų be šalutinio poveikio? Gal vertėtų pasidomėti taškiniu masažu ir akupresūra?
Žmogus turi ne tik kraujotakos, nervų, bet ir energetinę sistemą, kuri labai susijusi su nervais. Organizmas yra visuma. Energetinė sistema pakinta esant bet kokiam fizinio kūno pokyčiui. Jeigu serga viena sistema, kitos yra išsiderinusios. Taip kaip organizmą galima gydyti vaistais, taip energetinę sistemą – taškiniu masažu. Taškinis masažas siunčia signalus į organus ir ląsteles, atpalaiduoja juos, pagerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, organas gauna daugiau deguonies, spazmai atsileidžia, mažėja uždegimas ir žmogus sveiksta.
Visam kūne yra apie 700 biologiškai aktyvių taškų, vien ausyje jų apie 120.
Visų mūsų organų meridianai (tradicinėje kinų medicinoje tai energiniai kanalai, kuriais po kūną cirkuliuoja gyvybinė jėga. Kiekvienas meridianas susijęs su vienu iš vidinių organų ir turi to organo pavadinimą: širdies, plaučių, kepenų ir t. t.) prasideda ar baigiasi pirštų galuose, todėl masažuodami rankų ir kojų pirštų galus galime sau labai padėti. Veiksmingiausi tie taškai, kurie išsidėstę nuo pirštų galų iki kelių ir alkūnių (vadinami antikiniais).
Meridianai išsidėstę žmogaus fiziniame ir eteriniame kūnuose, todėl nuo pastarojo energetinės švaros ir kokybės tiesiogiai priklauso žmogaus fizinio kūno sveikata ir energetinis atsparumas bet kokiai aplinkos įtakai.
Meridianai skiriasi vienas nuo kito ilgiu, apimančių taškų kiekiu, kryptimi. Ilgiausias meridianas – šlapimo pūslės meridianas -67 taškai, patys trumpiausi – širdies ir perikardo – 9 taškai. Jei kanalas užsikimšęs, jei energijos tekėjimas dėl tam tikros priežasties sutrikęs, tai reiškia, kad tam tikras organas ar visa sistema yra nepakankamai pamaitinami ir kūnas toje vietoje ima silpti, laikui bėgant išryškėja liga.
Taškinio masažo tikslas ir yra atstatyti energetinį balansą žmogaus kūne.
Pėdoje yra 9 pagrindiniai akupresūros taškai (žr. pavaikslėlį). Masažuojama nuo pėdos išorinio krašto judant centro link. Taškai spaudžiami nykščių pagalvėlėmis arba buka lazdele apie 10 sekundžių. Po to, taškai sujungiami „arkomis“ (žr. paveikslėlį). Kiekvieną tašką spaudžiant nuo vienos iki dviejų sekundžių po 5 kartus.
Viršutinė pėdos dalis yra kepenų, tulžies pūslės, blužnies, kasos ir dvylikapirštės žarnos projekcija. Vidinės dalies- plonojo žarnyno, kraštinė dalis- storosios žarnos, bambos, apatinė dalis- dubens organų projekcija.